x
x

Bundy pro přechodné období

Trendové, praktické a navíc slušivé: přechodné bundy jsou ideální alternativou, když ještě teploty na jaře a na podzim pravidelně kolísají. Klasické a ležérní modely se sportovními akcenty patří v letošní sezoně mezi kousky, bez nichž se zkrátka neobejdete.

Objevte nyní

FULL DENIM

Denim je materiál, ke kterému máme dobrý vztah po celý život. Klasické neformální džínové košile, ležérní džínové bundy a samozřejmě džíny nesmějí chybět v žádném šatníku.

Objevte nyní

AMERICAN SPORTSWEAR

Preppy college styl, sportovní modely ve výrazných barvách a pochopitelně polo trička činí americké sportovní oblečení oblíbeným pro všechny, kdo se rádi oblékají ležérně elegantně a upřednostňují jednoduché kombinace.

Objevte nyní

COOL & CASUAL

Díky svěžím outfitům ve sportovním stylu a pohodlným střihům je cool & casual look oblíbený u všech, kdo mají rádi sportovní eleganci.

Objevte nyní

Trendový materiál: len

Vzdušný a lehký: Len je v této sezoně nejen velkým trendem, ale především je mimořádně lehký a pohodlný. Sladěné outfity ve lněném vzhledu nastolí tu správnou letní náladu s vysokým komfortem nošení.

Objevte nyní

Námořnický styl

Sportovní, elegantní a mužné: outfity v námořnickém stylu již představují klasiku. Centrem pozornosti je tu barva modrá, červená a bílá, jejichž kombinace v pruhované verzi je synonymem námořnického stylu. Muži milují oblečení, které se hodí ke každé příležitosti.

Objevte nyní

SMART BUSINESS

Kdysi styl smart business znamenal nechat doma kravatu a možná dokonce vyměnit kalhoty za dobře udržované džíny. Dnes jsou neformální smart business outfity ještě pohodlnější díky moderním sakům ze vzdušné, lehké směsi lnu a střižní vlny nebo ležérním blejzrům z úpletu.

Objevte nyní

ATHLEISURE

Název mluví za vše: současný trend athleisure je odvozen z výrazů athletic (sportovní) a leisurewear (oblečení pro volný čas) a zaujme novými, dynamicky neformálními modely.

Objevte nyní

Inspirace v nadměrné velikosti