x
x

COOL & CASUAL

Díky svěžím outfitům ve sportovním stylu a pohodlným střihům je cool & casual look oblíbený u všech, kdo mají rádi sportovní eleganci.

Objevte nyní

Bundy pro přechodné období

Trendové, praktické a navíc slušivé: přechodné bundy jsou ideální alternativou, když ještě teploty na jaře a na podzim pravidelně kolísají. Klasické a ležérní modely se sportovními akcenty patří v letošní sezoně mezi kousky, bez nichž se zkrátka neobejdete.

Objevte nyní

Námořnický styl

Sportovní, elegantní a mužné: outfity v námořnickém stylu již představují klasiku. Centrem pozornosti je tu barva modrá, červená a bílá, jejichž kombinace v pruhované verzi je synonymem námořnického stylu. Muži milují oblečení, které se hodí ke každé příležitosti.

Objevte nyní

AMERICAN SPORTSWEAR

Preppy college styl, sportovní modely ve výrazných barvách a pochopitelně polo trička činí americké sportovní oblečení oblíbeným pro všechny, kdo se rádi oblékají ležérně elegantně a upřednostňují jednoduché kombinace.

Objevte nyní

ATHLEISURE

Název mluví za vše: současný trend athleisure je odvozen z výrazů athletic (sportovní) a leisurewear (oblečení pro volný čas) a zaujme novými, dynamicky neformálními modely.

Objevte nyní

SMART BUSINESS

Kdysi styl smart business znamenal nechat doma kravatu a možná dokonce vyměnit kalhoty za dobře udržované džíny. Dnes jsou neformální smart business outfity ještě pohodlnější díky moderním sakům ze vzdušné, lehké směsi lnu a střižní vlny nebo ležérním blejzrům z úpletu.

Objevte nyní

FULL DENIM

Denim je materiál, ke kterému máme dobrý vztah po celý život. Klasické neformální džínové košile, ležérní džínové bundy a samozřejmě džíny nesmějí chybět v žádném šatníku.

Objevte nyní

Inspirace v nadměrné velikosti