O nás

V čem je společnost Hirmer VELKÉ VELIKOSTI tak jedinečná?

Společnost Hirmer VELKÉ VELIKOSTI je předním německým dodavatelem aktuální pánské módy v nadměrných velikostech a součástí skupiny podniků HIRMER. Muži s mimořádným formátem u nás najdou výběr pro každou příležitost. Právě tato cílová skupina klade velký důraz na odborné, cílené poradenství. Specializace, služby a široký sortiment kvalitních značkových produktů zajišťují žádanou spokojenost zákazníků.


Společnost Hirmer VELKÉ VELIKOSTI má 15 kamenných obchodů v těchto městech: Mnichov, Berlín, Frankfurt, Hamburk, Brémy, Hannover, Lipsko, Drážďany, Kolín nad Rýnem, Karlsruhe, Mannheim, Münster, Norimberk, Stuttgart a Vídeň. Zaměstnanci v každé naší pobočce jsou největším kapitálem. Proto nabízíme řadu nejrůznějších benefitů, které zajišťují příjemné pracovní prostředí v naší společnosti. S flexibilní pracovní dobou, zaměstnaneckými slevami a interním zvyšováním kvalifikace Vám můžeme poskytnout atraktivní nadhodnoty.

Naše pobočky

Filialen Karte Hamburg Bremen Berlin Hannover Münster Leipzig Dresden Köln Frankfurt Mannheim Nürnberg Karlsruhe Stuttgart München Wien
Über Uns 1 Über Uns 2
Frank Troch
„V podniku Hirmer představují zaměstnanci významnou část našeho úspěchu.“
Frank Troch,
jednatel Hirmer GROSSE GRÖSSEN
Berlin

Hirmer VELKÉ VELIKOSTI - Praví muži se nebojí ukázat svou velikost

PRÁCE VE SPOLEČNOSTI HIRMER VELKÉ VELIKOSTI

Vaše budoucnost u nás!

Hirmer VELKÉ VELIKOSTI je společnost s úspěšnou multikanálovou strategií pro muže velkého formátu. Abychom mohli vždy dobře plnit požadavky zákazníků, hledáme neustále nové spolupracovníky, kteří nás i naše zákazníky přesvědčí vlastními nápady, motivací, sebevědomím, schopností týmové spolupráce a osobním nasazením. Nezáleží na tom, zda pracujete v prodeji, ve vizuálním marketingu, v online marketingu nebo v jiném z mnoha dalších oddělení společnosti Hirmer VELKÉ VELIKOSTI, u nás najdete změnu a dynamiku, vzrušující úkoly, odpovědnost a výzvy.


Pokud milujete práci s lidmi stejně jako my, jste u nás na správném místě. Pokud navíc milujete a prožíváte módu – v práci i soukromě – rádi Vás poznáme.

Petra Weilemann
„Když se charakter sejde s hlavou, vznikají nejlepší nápady. Ve společnosti Hirmer VELKÉ VELIKOSTI se může rozvíjet každý zaměstnanec, který rád přebírá odpovědnost neustále čelit novým výzvám a který chce vyzkoušet nové cesty.“
Petra Weilemann,
personální referentka Hirmer VELKÉ VELIKOSTI
Arbeiten 3

Vzdělání

Hledáme právě tebe!

Hledáme mladé dynamické lidi s nadšením pro módu. Pokud právě ty máš tyto vlastnosti, začni se u nás připravovat na budoucí povolání, např. obchodníka pro maloobchod, které nikdy nebude out.


Společnost Hirmer VELKÉ VELIKOSTI je přesně tou správnou adresou pro tvé vzdělávání, neboť u nás je v popředí móda, životní styl, změna a radost ze vzdělání. Během celého vzdělávání budeš mít kolem sebe zkušené školitele, kteří ti budou pomáhat. Nabízíme ti vynikající start do tvé profesní budoucnosti.

Petra Weilemann
„Skutečně dobře vyškolené zaměstnance nenajdete jen tak někde – najdete je u nás!“
Petra Weilemann,
personální referentka Hirmer VELKÉ VELIKOSTI

Personální rozvoj

Koučink a další vzdělávání

Podpora a rozvoj našich zaměstnanců je nedílnou součástí naší firemní filozofie. Našim potenciálním nástupcům vedoucích pracovníků nabízíme možnost účastnit se našeho podpůrného programu. Úkolem každého vedoucí pobočky je přitom úzká spolupráce se zaměstnanci a podpora jejich osobního rozvoje. V této souvislosti nabízíme vzdělávací kurzy a školení zabývající se odbornými a osobními tématy (např. osobnostní rozvoj, nauka o zboží a rozvoj týmové spolupráce). Jednotlivé kroky plánujeme podle jejich důležitosti společně s našimi potencionálními pracovníky.

Weiterbildung 1 Weiterbildung 2
Cornelia Neugebauer
„...Investice do vzdělání vynáší nejvyšší úroky.“(Benjamin Franklin)
Cornelia Neugebauer,
vedoucí pobočky Hirmer GROSSE GRÖSSEN v Mannheimu

Volná místa

Zde najdete veškeré nabídky pracovních míst ve skupině HIRMER prostřednictvím našeho partnera Hidden Professionals

Zde najdete všechna volná místa ve skupině společností Hirmer, od učňovských míst až po vedoucí pozice. Stále hledáme motivované a talentované zaměstnance, kteří mají chuť pracovat v našem rodinném podniku. Pokud aktuálně nenabízíme žádná volná místa, těšíme se na Váš motivační dopis a životopis, nebo získejte informace od personálních agentur, jakmile vypíšeme nová pracovní místa, která budou odpovídat Vašim znalostem.

Ucházejte se nyní o místo