ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ K ODBĚRU NEWSLETTERU HIRMER VELKÉ VELIKOSTI A ZÍSKEJTE UVÍTACÍ POUKAZ V HODNOTĚ 250 Kč*
ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ K ODBĚRU NEWSLETTERU HIRMER VELKÉ VELIKOSTI
Exkluzivně pro naše předplatitele:
  • uvítací poukaz v hodnotě 250 Kč*
  • vždy zcela aktuální informace o nových produktech, slevách a dalších akcích
Přihlásit se nyní zdarma:

Odhlášení:

Nechcete už být informováni o aktuálních novinkách a akcích? Můžete se odhlásit pomocí odhlašovacího odkazu na konci každého newsletteru nebo poslat e-mail na adresu [email protected].
*Tento poukaz je platný pouze v e-shopu www.hirmer.cz. Hodnota nákupu bez ceny za dopravu musí činit 1500 Kč. Poukaz má platnost 4 týdny a lze ho použít jen jednou.

1 Společnosti skupiny Hirmer: 80331 Mnichov, Německo; Hirmer Grosse Grössen GmbH & Co. KG - Kaufingerstr. 28, 80331 Mnichov, Německo; Hirmer Grosse Grössen Online GmbH - Kaufingerstr. 28, 80331 Mnichov, Německo; Hirmer Grosse Grössen Austria GmbH & Co. KG - Mariahilfer Straße 1a / Rahlgasse, 1060 Vídeň, Rakousko; Hirmer GmbH & Co. KG – Kaufingerstr. 28, Mnichov, Německo; Eckerle GmbH & Co. KG - Kaufingerstr. 28, 80331 Mnichov, Německo, Travel Charme Hotel GmbH & Co. KG, Wittestr. 30 L, 13509 Berlín, Německo.

2 Následující data zpracováváme: data, které jste udali k Vaší osobě; data o Vašich nákupech u skupiny Hirmer, v kamenných prodejnách nebo v e-shopech (datum, místo, zakoupené zboží, nákupní cena); čas a způsob reakce na zaslání reklamy (informace z odběru novinek, kliknutí na linky v novinkách, odhlášení odběru novinek); dále pak data ohledně Vaší návštěvy e-shopů skupiny Hirmer (čas, stránky, přístroj, použitý browser, navštívené stránky, použití linků, buttonů a jiných akčních elementů, sledované nabídky a nedokončené objednávky). Na e-shopu získáváme tyto data také pomocí cookies. Bližší informace o ochraně dat naleznete na www.hirmer-grosse-groessen.de/cs/ochrana-osobnich-udaju/.