Hirmer VELKÉ VELIKOSTI
a FC Bayern Basketball

Sportovní hala Audi Dome je místem her basketbalistů z FC Bayern. Při domácí hře se mění ve vařící kotel. Až 6 700 diváků a fanoušků zde může podpořit svůj tým a každý jeho úspěšný hod. Společnost HIRMER VELKÉ VELIKOSTI je hrdá na úspěch, jakého se jí podařilo dosáhnout: od listopadu podporujeme společně s mnichovskými fanoušky klub FC Bayern Basketball (FCBB) jako prémiový partner a oficiální partner módy.

BB-Logo

Prvoligoví basketbalisté z Mnichova a HIRMER VELKÉ VELIKOSTI, specialista na pánskou módu ve velikostech XXL, uzavřeli dlouhodobou spolupráci, která zahrnuje nejen reklamní kampaně v hale Audi Dome, ale i módní vybavení týmu a celého managementu na cesty a oficiální vystoupení. Hlavní pobočka HIRMERU v centru Mnichova je brána jako největší prodejna pánské módy na světě a díky své pro město typické architektuře také jako turistická atrakce.

HIRMER VELKÉ VELIKOSTI se svými aktuálně 15 pobočkami v Německu a Rakousku je přední společností na trhu s pánskou módou velkých velikostí. Obě oblasti tohoto dodnes rodinného podniku udávají standardy v módě, prodejních plochách a marketingu po celém Německu.

Společnosti HIRMER a HIRMER VELKÉ VELIKOSTI jsou hrdé na to, že mohou doprovázet „obry“ z klubu FCBB stylově i mimo hrací pole. Především takoví dlouháni jako Jan Jagla (2,13 metrů) nebo John Bryant (2,11 metrů) mohou těžit z kompetence tohoto obchodu s pánskou módou také v extra dlouhých velikostech.

Stejně jako FC Bayern je také HIRMER známou mnichovskou tradiční značkou se šarmem [...] jsem nadšený/á z rozhovorů s kompetentními lidmi z tohoto inovativního podniku a právě zpečetěné spolupráce. Marko Pesic, jednatel FCBB Marko Pesic, FCBB-Geschäftsführer
Basketbal a velké velikosti – optimální dvojka. Jsme přesvědčeni, že jsme díky dlouhodobé a udržitelné angažovanosti našli u FCBB ideální kombinaci módy a sportu. Andreas Bernkopf, jednatel HIRMER GROSSE GRÖSSEN

Inovativní, originální a zábavná – tak HIRMER VELKÉ VELIKOSTI prezentuje kolekci podzim/zima těsně před začátkem sezóny v novém televizním spotu. Nihad Djedovic, úspěšný a téměř 2 metry vysoký profesionální basketbalista z FC Bayern, je hvězdou 30sekundového videa. Ve videu ho můžeme vidět při tréninku v Audi Dome a při nakupování v pobočce HIRMER VELKÉ VELIKOSTI. Zábavnou formou tak video kombinuje emocionální momenty z haly společně s klíčovou kompetencí HIRMER VELKÉ VELIKOSTI. Novým televizním spotem tak dále pokračuje úspěšná spolupráce s FC Bayern Basketball. Podívejte se na něj m. j. na Sky a Sport1.