x
x

Nakupování v nadměrných velikostech je nyní zábavné i v zemském hlavním městě Hannoveru.

Jen několik kroků od náměstí Kröpcke, přes pěší zónu Georgstraße a pak doprava do Schillerstraße, se Hirmer VELKÉ VELIKOSTI těší na Vaši návštěvu. Ve dvou podlažích s prodejní plochou téměř 500 metrů čtverečních najdete aktuální módu nejvyšší kvality a perfektních střihů i v jiných velikostech než XXL, 56, 28 a 110.

Po pohodovém nákupu se můžete v klidu projít malebným historickým centrem města (Altstadt) a přijmout pozvání k posezení v některé místní restauraci či kavárně. V krásném, ležérním a pohodlném oblečení budete mít dvojnásobné potěšení z výletu kolem jezera Maschsee ležícího v idylickém prostředí. A na hannoverském veletrhu doslova zazáříte v novém outfitu mezi mnoha tuzemskými i mezinárodními hosty.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem módním domě s nadměrnými velikostmi v Hannoveru.

Takto nás najdete

Do Hannoveru dorazíte ze všech stran po dálnicích A2, A7 a připojených rychlostních komunikacích. Sledujte dopravní značení – směr centrum.

Vyhledejte libovolný parkovací dům. Nejbližší z nich najdete v ulici Schillerstraße nebo Mehlstraße, do kterých se dostanete přes náměstí Ernst-August-Platz, resp. přes ulici Kurt-Schumacher-Straße.


Zde najdete vhodný parkovací dům a za pár kroků jste u nás – přímo v pěší zóně Schillerstraße.

Hirmer VELKÉ VELIKOSTI – s námi jedete vždy správně!

Zjistit cestu

SERVISNÍ HORKÁ LINKA

SERVISNÍ HORKÁ LINKA

Potřebujete podporu?
Náš tým Vám rád pomůže. Neváhejte nám zavolat.

Po – Pá 9 – 18

+420 228 880 175 +420 228 880 175