Vítejte u
Hirmer velké velikosti


Vítejte u
Hirmer velké velikosti


Obléci se moderně a se stylem může být tak jednoduché: Vybrat. Vyzkoušet a jít.

Náš Hirmer VELKÉ VELIKOSTI tým Vám toto chce umožnit i ve velikostech nad XXL. Pryč jsou staré časy, kdy se muži větších formátů museli uspokojit s jednotvárnou konfekcí anebo si museli nechat ušít oděvy na tělo. U nás naleznete dobrý styl a trendy v každé velikosti. Nabízíme pánskou módu která je i ve větších velikostech perfektně střižená a vyrobená z kvalitních materiálů. Móda internacionálních designerů jako Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Daniel Hechter, Joop nebo Bugatti Vám zaručí dokonale padnoucí a pohodlné oblečení.

Hirmer VELKÉ VELIKOSTI je součástí skupiny Hirmer, s hlavním sídlem v  Mnichově. Již v osmdesátých letech se stala naše pobočka v Mnichově lídrem na trhu v oblasti pánské módy v nadměrných velikostech. Dnes máme již čtrnáct poboček v Německu, jednu v Rakousku, německý a nyní i český eshopu.

Ať už v Mnichově, Berlíně, Frankfurtu nad Mohanem, Hamburku, Brémách, Hannoveru, Mannheimu, Münsteru, Lipsku, Drážďanech, Kolínu nad Rýnem, Karlsruhe, Norimberku, Stuttgartu, Vídni nebo v eshopu – můžete u nás vždy očekávat jedinečnou nabídku současné pánské módy ve velkých velikostech. Nabízíme vždy nejlepší kvalitu a služby. Víme, že muži s velkým formátem mají velké požadavky. Těšíme se na Vaši návštěvu.