VÍTEJTE U SPOLEČNOSTI
Hirmer velké velikosti


VÍTEJTE U SPOLEČNOSTI
Hirmer velké velikosti


Nosíte módu v nadměrných velikostech? Jste sportovní, elegantní nebo spíše klasický typ? Nevadí, protože společnost HIRMER VELKÉ VELIKOSTI nabízí vše, co nosí muži, kteří si zakládají na módě, stylu a především kvalitě.

Jsme předním specialistou na pánskou módu ve velikostech Big & Tall, a proto v našem internetovém obchodě i v našich prodejnách najdete působivou a pestrou nabídku módy ve velikostech XXL až 8XL a LT až 4XT.

Dokonalý střih, funkčnost, kvalita a služby jsou pro nás stejně důležité jako velký výběr zboží módních a mezinárodních designových značek. BOSS, Polo Ralph Lauren, Paul & Shark, Tommy Hilfiger, JOOP!, Belstaff, Hackett, Replay bebi Windsor – a to jmenujeme jen některé.

HIRMER VELKÉ VELIKOSTI je podnikem skupiny Hirmer se sídlem v Mnichově. Již v osmdesátých letech se z tohoto oddělení v hlavním sídle firmy v Mnichově stalo „největší německé oddělení pánské konfekce nadměrných velikostí“ a po otevření 15 poboček se stalo lídrem na trhu v celém německy mluvícím světě.

Internetový obchod, který jsme spustili v roce 2008, nyní zásobuje zákazníky ve čtyřech jazycích – a to po celém světě.Přehledné, vstřícné k zákazníkům a především bezpečné – nakupování, které se pro vás stane skutečným zážitkem. Inspirujte se v e-shopu našimi nejnovějšími trendy a nesčetnými možnostmi kombinací anebo navštivte některou z našich poboček. Spolehněte se na naše odborné znalosti v oblasti módy a střihu.

Těšíme se na Vás!


HIRMER VELKÉ VELIKOSTI – HIRMER BIG & TALL


MNICHOV – BERLÍN – FRANKFURT – HAMBURG – BRÉMY – HANNOVER – MAINZ – MANNHEIM – MÜNSTER – LIPSKO – DRÁŽĎANY – KÖLN NAD RÝNEM – NORIMBERG – STUTTGART – VÍDEŇ

hirmer.cz