x
x

Polo Ralph Lauren

Slavná módní značka Polo Ralph Lauren vstoupila na trh před padesáti lety s kolekcí kravat. Dnes patří Ralph Lauren k nejznámějším módním impériím na světě. Od počátku značka reprezentuje kvalitní výrobky, které zákazníky okouzlují svým stylem a elegancí. Mimořádný životní styl nabízí jedinečný životní pocit. Kdo nosí oblečení značky Polo Ralph Lauren, vyzařuje nejen módní velkoměstský styl, ale i touhu po dobrodružství.

Zobacz wszystkie produkty Polo Ralph Lauren

Ralph Lauren v nadměrné velikosti

Přečtěte si více

Móda v nadměrných velikostech Polo Ralph Lauren pro světaznalé muže

Kolekce americké módní značky Ralph Lauren patří již neodmyslitelně ke kvalitnímu pánskému sortimentu. Styl této značky okouzluje nonšalantní nadčasovostí. S outfitem ve velikosti XXL značky Polo Ralph Lauren budete vždy dobře oblečen. Trendové, autentické kolekce kultovní značky přesvědčí každého svým designem, střihem a vysokým pohodlím při nošení. Tato móda ve velikosti XXL lichotí každé postavě a propůjčuje nositelům nadměrných velikostí ležérně distingovaný vzhled.

Úspěšná historie „Chanelu pánské módy“ začala v roce 1968

„Vždy, když pracuji na návrhu nějakého oblečení, točím film a píšu příběh.“ Těmito slovy popisuje Ralph Lauren kreativní proces tvorby svých módních kolekcí. Značka je i 50 let po svém úspěšném nástupu stále symbolem individuality, životního stylu a zcela osobitého, sportovně elegantního stylu, který umí ocenit muži na celém světě. Takzvaný „preppy look“, směs elitářsko-britského akademického stylu a amerického sportovního oblečení, je rovněž těsně spjatý se značkou Polo Ralph Lauren. Styl, který často naleznete i v kolekcích Big & Tall a který velmi příznivě obléká pány s velkými velkostmi. Inspiraci čerpá Ralph Lauren ze života kolem sebe, což se odráží v jeho kolekcích. Pozoruje rodiny na venkově, jachtaře na pobřeží v Maine, studenty, kteří nosí ošoupané tenisky: místa, lidi, dojmy, rozhovory, přírodu. Všechny tyto dojmy zpracovává do svého „módního hraného filmu“, který všem náročným zákazníkům na celém světě daruje mnoho módních zážitků.

Kolekce Big & Tall: bundy, kalhoty, neformální košile, doplňky a mnohem víc – objevte módu Polo Ralph Lauren v nadměrných velikostech.

S módou Polo Ralph Lauren v nadměrných velikostech dokážete být od hlavy až k patě dokonale ležérní. Od hřejivé pletené čepice, přes sportovní kardigany, módní tričko polo (ve velikosti XXL, 3XL nebo 4XL), pohodlně sedící pánské kalhoty v nadměrných velikostech až po apartní kabát v tradičním britském stylu: Móda XXL Polo Ralph Lauren vždy vyhoví Vašim přísným požadavkům na design a kvalitu.

Tričko polo Ralph Lauren: úspěšná historie

Málokteré oblečení je tak úzce spojeno se značkou tak, jako tričko polo se značkou Ralph Lauren. Přitom „matku všech triček polo“, „La chemise Lacoste“, navrhl úspěšný francouzský tenista René Lacoste. Tričko polo bylo původně čistě sportovním svrškem. Další vývoj triček polo pokračoval v sedmdesátých letech u Ralpha Laurena. Oblíbené tričko s nášivkou hráče póla patří dodnes k nejúspěšnějším módním kouskům tohoto renomovaného návrháře. Samozřejmě naleznete v sortimentu XXL v e-shopu Hirmer VELKÉ VELIKOSTI také širokou nabídku triček polo s krátkými nebo dlouhými rukávy v nadměrných velikostech.

Pánská móda této oblíbené značky je nadčasová, stylová a atraktivní pro muže každé generace a nadchne i v nadměrných velikostech. Přesvědčte se a oblečte se do bund, kalhot, mikin, pyžam, polokošilí, spodního prádla a elegantních doplňků Polo Ralph Lauren v nadměrných velikostech!

Polo Ralph Lauren má svůj nezaměnitelný styl nejen u svých kolekcí, ale i označení velikostí je specifické. Tak se nadměrné velikosti XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL značí jako 2XB, 3XB, 4XB, 5XB, 6XB. Zvláštní důraz se kromě toho klade na extra dlouhé oblečení. U nás dostanete prodloužené velikosti pro muže s výškou nad 1,90 m od LT, 2XT, 3XT do 4XT.