Filtrovat
+
-
Produktů: 7
Seřadit podle
  • Nejlevnějsí
  • Nejdražší
  • Nejnovějsí produkty
  • Zlevněné produkty

Golfové oblečení

Golf v nadměrné velikosti

Přečtěte si více

GOLFOVÉ OBLEČENÍ V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Golf je jedním z nejoblíbenějších sportů. Souvisí to se správnou kombinací přírody, relaxace a sportu. Kdo pro sebe objeví golf, propadne mu tělem i duší. Co ještě chybí ke sportovnímu úspěchu, je kromě cvičení a tréninku správný outfit. Vedle golfových holí a odpovídajícího příslušenství hraje svou roli i správné oblečení.

TRIČKO POLO NA GOLFOVÉM HŘIŠTI

Etiketu si na golfovém hřišti nelze odmyslet. To znamená, že golfisté i golfistky mají nosit límeček. Pro tuto příležitost se nejlépe hodí golfová trička polo. Často bývají vyrobena z kvalitního mikrovlákna.

Tyto polo trička jsou pro golf obzvlášť vhodné. Jsou z prodyšného a vysoce moderního materiálu, takže zajišťují optimální termoregulaci pro maximální pohodlí při nošení. Podle ročního období je možné upravovat délku rukávů – od krátkého po dlouhý.

Golfové kalhoty patří k velmi důležitému oblečení. Různé barvy a vzory zajišťují módní vzhled hráče na golfovém hřišti. Ale kromě designu by člověk neměl zapomenout na to, že správné golfové kalhoty musí být pohodlné a funkční. Oba tyto aspekty se vyplatí, jestliže máte mít dobrou trefu. Pro optimální švih je přeci důležitá dostatečná volnost pohybu.

Kromě designu a vzoru se počítá i obecný faktor příjemného nošení. Módní tvůrci golfového oblečení proto rádi pracují s prodyšnými materiály.

GOLFOVÉ KALHOTY V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Důležité pro etiketu: Stehna musejí být zakrytá. Na golfové hřiště se nejlépe hodí krátké golfové kalhoty ke kolenům. V profesionálním sportu to však vypadá jinak. Zde musí golfoví hráči – nezávisle na venkovních teplotách – nosit dlouhé kalhoty. Vhodné oblečení na golf v nadměrných velikostech, např. značky Brax Golf, najdete v našem internetovém obchodě Hirmer VELKÉ VELIKOSTI. Muži, kteří mají formát, kladou velký důraz na správný vzhled na golfovém hřišti.