PRAVÍ MUŽI SE NEBOJÍ UKÁZAT SVOU VELIKOST

V novém televizním spotu Hirmer VELKÉ VELIKOSTI si muž skutečných XXL rozměrů dokáže poradit i v těch nejabsurdnějších situacích – jednou jako super hrdina, podruhé jako oběť vlastní ironie. Ale outfit mu padne vždy!

Tento nový spot vzdává hold všem zákazníkům Hirmer VELKÉ VELIKOSTI a opravdovým chlapům na tomto světě! Opravdoví muži si zůstávají věrní v každé životní situaci, a jsou přitom v životě plní suverenity a sebevědomí. Spot ukazuje, že i muž bez měr modela může mít vysoké nároky na módu a najít oblečení s tím správným střihem a kvalitou.

Tento spot byl vytvořen mnichovským filmovým produkčním studiem Velvet Mediendesign. V Marcovi Gverovi, srbském divadelním a televizním herci byl objeven v rámci mezinárodního castingu dokonalý muž, který zde představuje moderního a sebevědomého muže velkých rozměrů. Točilo se v Bělehradě, ve městě, které navozuje veselou náladu a vyzařuje energii, která ze spotu přímo čiší. Vlastní autorský song „I Made a man of me“ produkoval Henan X / Verlag Bosworth Creative, složil a nahrál Oliver Schmitt, Peter Müssig, Krisz Kreuzer ve spolupráci se zpěvákem Gordonem Domnickem

Spot bude vysílán od dubna 2019 na stanicích RTL, VOX, ntv, Sky Go a Youtube.