Vrácení zboží

Vrácení zboží


Pokud by Vám některé zakoupené zboží v internetovém obchodě Hirmer Velké Velikosti nevyhovovalo, můžete ho vrátit bez udání důvodů během dvou týdnů po dodání (VOP §7 Právo na odstoupení od smlouvy a poučení o odstoupení). U vráceného zboží, které nebude v původním stavu, (tzn. nenošené a se všemi etiketami), si vyhrazujeme právo případně požadovat kompenzaci.

Pro vrácení zboží použijte přiložený štítek. Pokud štítek již nemáte, můžete jej jednoduše stáhnout ve Vašem zákaznické účtu pod položkou "Moje objednávky".

Pokud byste v sekci „Můj účet“ nenašli samolepicí štítek pro vracené zboží, zašlete nám toto zboží vyplaceně zpět. Pošlete nám e-mailem kopii podacího lístku. Poté Vám uhradíme poštovné.

Hirmer Velké Velikosti neručí za rozdíly vzniklé kolísáním měnových kurzů.

Zboží můžete vracet několika způsoby:

více
Rücksendung Image Left

Vrácení zboží (Německo, Rakousko)

Více informací

Vrácení zboží (Německo, Rakousko)

Vrácení zboží prostřednictvím zásilkové služby, která zboží doručila.

Vrácení zboží prostřednictvím pošty:

Zboží nám můžete bezplatně zaslat zpět prostřednictvím jakékoliv pobočky DHL. Na balík nalepte přiložený štítek a vyplněný formulář vložte dovnitř k vracenému zboží.

Rücksendung Image Middle

Vrácení zboží na pobočce

Více informací

Vrácení zboží na pobočce

Navštivte některý z našich kamenných obchodů, kde nám můžete bezplatně zboží vrátit a nemusíte chodit na poštu.

Pokud jste zboží uhradili dobírkou, přes Paypal, Amazon Pay & Billpay (DE, AT & CH) inkasem nebo okamžitým převodem, vyplatíme Vám částku za zboží v prodejně v hotovosti. Pokud jste zaplatili platební kartou, vrátíme Vám příslušnou částku na Váš účet.

Přehled našich poboček najdete zde.

Rücksendung Image Right

Vrácení zboží mezinárodně (kromě DE, AT)

Více informací

Vrácení zboží mezinárodně (kromě DE, AT)

Pro rychlé zpracování vráceného zboží dbejte prosím na tyto pokyny:

Dodací list a formulář pro vrácení zboží, samolepicí štítek a přepravní obálka jsou přiloženy k balíku. U zboží nad 1 000 eur je přiloženo ještě celní prohlášení s číslem MRN.

Vložte zboží do balíku a zalepte jej bezpečně lepící páskou. Z přepravní obálky odtrhněte bílý papír a nalepte ji společně se štítkem na krabici. Zasuňte formulář pro vrácení zboží a doklad MRN do přepravní obálky tak, aby byl zvenčí vidět nadpis „FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ“. Zalepte přepravní obálku a předejte balík nejbližší balíkové službě.

Náklady na expresní vrácení zboží nehradíme.

Zde naleznete nejbližší pobočku UPS.